Między oryginalnymi, a zamiennymi materiałami eksploatacyjnymi nie ma większych różnic. Używają zamienników wysokiej jakości, również możemy cieszyć się bardzo dobrą jakością drukowania.
Zaschnięte dysze są bardzo trudne do udrożnienia. W większości przypadków zadanie to może okazać się niewykonalne.
W wielu modelach drukarek dostępna jest funkcja wydrukowania stanu materiału eksploatacyjnego, który wskaże procentowe zużycie materiału. Można tego dokonać w menu urzadzenia lub z poziomu komputera w sterownikach drukarki.
Najczęstszym problem w takim przypadku jest tzw. rolka poboru papieru. Taką drukarkę należy poddać konserwacji, podczas której zostanie wymieniona uszkodzony element.
Systematycznie przeglądy drukarek ma bardzo duże znaczenie dla bezawaryjnej pracy oraz zapobiega powstawaniu potencjalnych awarii.
Tak, nasza oferta przewiduje taką możliwość.
Jeśli drukarka nie widzi tuszu należy w pierwszej kolejności sprawdzić czy z pojemnika zostały usunięte folie zabezpieczające oraz czy zakupiony pojemnik jest kompatybilny z naszym urządzeniem. Jeśli drukarka nadal nie drukuje najprawdopodobniej uszkodzony jest chip, znajdujący się na pojemniku z tuszem.
Skontaktuj się z naszymi biurem handlowym w celu zgłodzenia reklamacji. Przed przyjazdem naszego kierowcy, koniecznie przygotuj wydruki testowe.
Uszkodzony towar wymieniamy najpóźniej do 24h od momentu otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego
– Przy włączonej drukarce otwórz klapę frontalną– Przytrzymaj przycisk Go do momentu aż zaświecą się wszystkie diody– Wydobądź z drukarki bęben z tonerem– Wydobądź ze starego bębna toner– Załóż do nowego bębna toner– Włóż do drukarki bęben z nowym tonerem– Zamknij klapę przednią– Dioda DRUM powinna zakończyć migać– Drukarka jest już gotowa do dalszej pracy
– Otwórz przednią klapę– Wyciągnij stary bęben z tonerem z urządzenia– Wyjmij ze starego bębna toner– Włóż do nowego bębna toner– Włóż do drukarki nowy bęben z tonerem– Nie zamykaj frontalnej pokrywy, naciśnij klawisz Wyczyść– Naciskając ^ zatwierdź zainstalowanie nowego bębna– Po wyświetleniu komunikatu Akceptacja możesz zamknąć frontową pokrywę i korzystać z drukarki.
– Otwórz frontową pokrywę– Wydobądź stary bęben z tonerem z urządzenia– Wydobądź ze starego bębna toner– Włóż do nowego bębna toner– Załóż do drukarki nowy bęben z tonerem– Nie zamykaj przedniej pokrywy i wciśnij klawisz Power 4 razy– Zamknij frontalną pokrywę. Bęben jest wyzerowany i można dalej korzystać z drukarki.
– Otwórz górną klapę– Wydobądź stary bęben z tonerem z urządzenia– Wyciągnij ze starego bębna toner– Włóż do nowego bębna toner– Włóż do drukarki nowy bęben z tonerem i zamknij górną klapę– Naciśnij na klawiaturze klawisz Up lub Down– Wybierz z menu Machine Info i zatwierdź OK– Naciśnij klawisz Up lub Down i wybierz Reset Drum– Wciśnij OK trzy razy– Naciśnij przycisk Up aby zresetować licznik bębna– Wolno dalej korzystać z drukarki
– Przy włączonej drukarce otwórz pokrywę frontalną– Wyjmij stary bęben z tonerem z urządzenia– Wyjmij ze starego bębna toner– Włóż do nowego bębna toner– Załóż do drukarki nowy bęben z tonerem. Nie zamykaj frontalnej pokrywy– Wciśnij klawisz Power On/Off– Przytrzymaj przycisk Go przez blisko 4 sekundy do momentu aż zaświecą się wszystkie diody– Zamknij pokrywę frontową– Dioda DRUM powinna zakończyć migać– Drukarka jest już gotowa do dalszej pracy
– Przy włączonej drukarce otwórz klapę frontową– Wyjmij stary bęben z tonerem z urządzenia– Wyciągnij ze starego bębna toner– Załóż do nowego bębna toner– Włóż do drukarki nowy bęben z tonerem. Nie zamykaj przedniej klapy– przytrzymaj klawisz OK przez około 2 sekundy– Naciskając klawisz Up zatwierdź zainstalowanie nowego bębna- Zamknij pokrywę frontową

Projekt i wykonanie Agencja Internetowa OWLSTUDIO.pl w Kielcach - 2016 dla Centrum Tonerów

(C) Copyright by: Centrum Tonerów - 2016

FBhome
Top